Neohodnoceno

Joya de Nicaragua Antaňo Dark Corojo El Martillo

Antaňo Dark Corojo je ztělesněním síly Nicaragujských doutníků, pokud nemáme odkouřeno pár let, pořádně se u Antaňo Dark Corojo zapotíme.

Skladem
Kód: 280
189 Kč 156,20 Kč bez DPH
Kategorie: Joya De Nicaragua
Země původu: Nikaragua
Formát doutníku: El Martillo (delší Robusto)
Doba kouření: 65 - 90 min
Délka (cm): 13,97 cm
Délka (inch): 5 1/2
Ring Gauge (inch): 54
Ring Gauge (cm): 2,14 cm
Typ balení: Dřevěný box
Balení: 20 ks
Krycí list: Nicaraguan Corojo Oscuro
Vázací list: Nicaragua
Náplň: Nicaragua
Cena: uvedená cena je za 1 ks doutníku

Doutníky Joya de Nicaragua Antaňo Dark Corojo nám servírují plnou chuť, která připraví i zkušeným kuřákům nečekaně intenzívní a delikátní zážitek. Spojení tmavého krycího listu s řádně vyzrálým tabákem nabízí exkluzivní chuť a vskutku extrémní požitek z kouření. Antaño Dark Corojo je ztělesněním nikaragujské síly doutníků.

Hluboce tmavý krycí list s lehkou olejnatostí nám dává už od pohledu tušit, co je tento kousek zač a že pokud nemáme odkouřeno pár let, pořádně se u Antaňo Dark Corojo zapotíme. Joya de Nicaragua Antaňo Dark Corojo má silně zemitou chuť s tóny hořké čokolády a kávy s nasládlými tóny na patře.

Vhodný pro zkušené kuřáky. Síla 6/5

Doporučujeme dodržovat alespoň 30 vteřin mezi potáhnutími, chuť je opravdu výrazná a intenzivní.

 

ANTAÑO DARK COROJO JOYA DE NICARAGUA

Značka Joya de Nicaragua byla založena v roce 1968. Joya je v překladu ze španělštiny šperk, tedy šperk nikaragui. Doutníky se vyznačují středně silnou, kořeněnou chutí, jež se krásně rozvíjí. Chuťově jsou velmi dobře vyvážené, s nádechem kávy a ořechů, se sladkým základem, který zjemní prožitek z kouření. Nepopsatelně složité jsou tyto doutníky, skvěle uspokojí i ty nejnáročnější chuťové buňky. Doutníky Joya de Nicaragua sklízí vysoká hodnocení a různé ceny od všech doutníkových magazínů.

 

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto