Neohodnoceno

Factory Smokes Maduro Robusto

Factory Smokes jsou levné prémiové doutníky od výrobce Drew Estate, doutníky balí baliči, kteří balí i TOP doutníky tohoto výrobce.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 433
Značka: Drew Estate
69 Kč 57,02 Kč bez DPH
Kategorie: Drew Estate
Země původu: Nikaragua
Formát doutníku: Robusto
Doba kouření: 45 - 65 min.
Délka (cm): 12,7 cm
Délka (inch): 5
Ring Gauge (inch): 54
Ring Gauge (cm): 2,14 cm
Typ balení: Bundle
Balení: 25 ks
Krycí list: Nicaragua Maduro
Vázací list: Nicaragua
Náplň: Nicaragua
Cena: uvedená cena je za 1 ks doutníku
Položka byla vyprodána…

Factory Smokes Maduro Robusto je nasládlý a zemitý doutník s chutí kakaa, pepře a velmi příjemným čokoládovým aroma.
Neskutečný poměr ceny a výkonu, doutník na každodenní kouření.

Factory Smokes jsou levné prémiové doutníky od výrobce Drew Estate, doutníky balí baliči, kteří balí i TOP doutníky tohoto výrobce v La Gran Fabrica Drew EstateFactory Smokes by Drew Estate jsou ekonomicky přívětivé kvůli jejich hromadné výrobě a levnějšímu balení do plastového bundle.

Toto je ideální doutník jen tak k sekání trávníku, mytí auta anebo k jakékoliv jiné čisnosti kde nechcete přemýšlet, chcete jen pohodu a dobrý doutník. Perfektní poměr cena/výkon. Tento doutník má hodně malou konkurenci a my ve One & Only jej kouříme poměrně často při práci. 

 

Drew Estate Brand Guide: Factory Smokes by Drew Estate

Jonathan Drew a Marvin Samel nejsou průměrní výrobci doutníků, jejich příběh nezačíná na Kubě ani u otců v doutníkové branži. Začalo to snem a díky jejich schopnosti dělat pořádně, udělali Drew Estate jednoho z předních výrobců doutníků na světě. Dva bratři z New Yorku začali v malém…. V malém obchůdku o velikosti 16 čtverečních stop ve World Trade Center v NYC. Na konci roku 1998 se Jonathan Drew přestěhoval do Esteli v Nikaragui s nadějí že vyrobí něco úžasného. Spal na matraci nad fabrikou a jeho sen se stal skutečností. Poznejte moderní a svěží značku Drew Estate

 

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto