AKCE: OLIVA, WHISKY a vybrané rumy
Neohodnoceno

E.P. Carrillo Pledge Prequel

Doutník E.P. Carrillo Pledge Prequel (velikost Robusto) získal hodnocení 98 bodů ze 100 od magazínu Cigar Aficionado a tím 1.místo roku 2020. Zatím nejvyšší hodnocení tohoto magazínu v historii.

Skladem
Kód: 400
Značka: E.P.Carrillo
290 Kč 239,67 Kč bez DPH
Kategorie: E.P. Carrillo
Země původu: Dominikánská Republika
Formát doutníku: Robusto Box Pressed
Doba kouření: 50 - 60 min.
Délka (cm): 12,7 cm
Délka (inch): 5
Ring Gauge (inch): 50
Ring Gauge (cm): 1,98 cm
Typ balení: Dřevěný box
Balení: 10 ks
Krycí list: USA
Vázací list: Ecuador
Náplň: Nicaragua

"Nikdy nepřestanu pracovat s nejlepšími tabáky a přinášet vám nové a inovativní směsi." – Ernesto Perez-Carrillo Jr. Od stejné legendární značky, která vám přinesla La Historia a Encore, EP Carrillo Cigars hrdě představuje Pledge – odvážný výraz od samotného mistra a nejlépe hodnocený doutník roku 2020 Cigar Aficionado, který získal 98 bodové hodnocení a stal se okamžitou klasikou.

Doutník E.P. Carrillo Pledge Prequel je famózní doutník a my ve One & Only jej rozhodně doporučujeme.
Po zapálení je chuť naprosto jemná bez jakéhokoliv štípání a po vyfouknutí velmi hutného smetanového dýmů je cítit kakaa s hořkou čokoládou.

Doutník E.P. Carrillo Pledge Prequel (velikost Robusto) získal hodnocení 98 bodů ze 100 od magazínu Cigar Aficionado a tím 1.místo roku 2020. Zatím nejvyšší hodnocení tohoto magazínu v historii.

 

Majitelem úspěšné značky doutníky E.P. Carillo je Ernesto Perez Carillo, který je uznávanou osobou v tomto oboru. Sám E. P. Carrillo je master blenderem této značky. Kořeny rodiny sahají až do roku 1904, kdy se narodil E. P Cariillo Sr. na Kubě, kde se naučil taje tabákové výroby. V roce 1948 zakoupil Carrillo značku El Credito, malou fabriku na Kubě. V letech 1954 - 1958 E.P.Carrillo Sr.působil v senátu Kuby. Po kubánské revoluci byl Carrillo několikrát zatčen za své politické názory a fabrika mu byla zabavena. Značka El Credito zůstala zachována a kouří jej především kubánci vůči své ceně a dobré kvalitě. Rodina Cariillo uprchla do Miami. Po 9 letech se podařilo Carrillo Sr. opět zakoupit fabriku El Credito. Syn Ernesto Jr. měl vášeň k jazzu(celkově k hudbě) a né doutníků, které ho zaujaly až v roce 1976, kdy pokračoval ve značce El Credito a blendingem i jiných značek kubánských doutníků. Po návštěvě Dominikánské Republiky se rozhodl vytvořit fabriku právě tam vůči své kvalitě tabáku a zajímavé chuti, kterou dále obohacuje o tabák z různých zemí jako Nikaragua či Mexiko.

 

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto