AKCE: OLIVA, WHISKY a vybrané rumy
Neohodnoceno

E.P. Carrillo La Historia E-III

Doutník La Historia by E.P. Carrillo E-III je lahodný doutník, který provoní okolí a navnadí další požitkáře.

Skladem
Kód: 394
Značka: E.P.Carrillo
260 Kč 214,88 Kč bez DPH
Kategorie: E.P. Carrillo
Země původu: Dominikánská Republika
Formát doutníku: Toro Box Pressed
Doba kouření: 70 - 90 min.
Délka (cm): 17,5 cm
Délka (inch): 6 7/8
Ring Gauge (inch): 54
Ring Gauge (cm): 2,14 cm
Typ balení: Luxusní dřevěný box
Balení: 10 ks
Krycí list: San Andres Maduro
Vázací list: Ecuadorian Sumatra
Náplň: Nicaragua

Příběh neboli historie, v tomto případě rodiny Perez-Carrillo a konkrétně jeho ženy, která byla inspirací pro samotného Mistra. Každý z nás má nějaký příběh člověka v rodině, který byl vaší inspirací. Pro Ernesta je to jeho matka a dcera vyobrazené na obale boxu, jedna v tabákovém poli na Kubě a druhá v Ernestově domě v Miami na Floridě.

Doutník La Historia by E.P. Carrillo E-III má chuť pražených ořechů, espressa, černého pepře a hořké čokolády s náznaky sladkosti.
Lahodný doutník, který provoní okolí a navnadí další požitkáře.

Doutnik La Historia by E.P. Carrillo El Senador (velikosti Robusto) získal hodnocení 92 bodů ze 100 od magazínu Cigar Aficionado v 10/2019.
Doutník La Historia by E.P. Carrillo E-III (velikosti Toro) se umístil na 2. místě Cigar Aficionado Top 25 cigars of 2014 ( 95 bodů ze 100 ).

#1 Dominican Cigar of 2021 by Cigars Lovers Magazine

 

Majitelem úspěšné značky doutníky E.P. Carillo je Ernesto Perez Carillo, který je uznávanou osobou v tomto oboru. Sám E. P. Carrillo je master blenderem této značky. Kořeny rodiny sahají až do roku 1904, kdy se narodil E. P Cariillo Sr. na Kubě, kde se naučil taje tabákové výroby. V roce 1948 zakoupil Carrillo značku El Credito, malou fabriku na Kubě. V letech 1954 - 1958 E.P.Carrillo Sr.působil v senátu Kuby. Po kubánské revoluci byl Carrillo několikrát zatčen za své politické názory a fabrika mu byla zabavena. Značka El Credito zůstala zachována a kouří jej především kubánci vůči své ceně a dobré kvalitě. Rodina Cariillo uprchla do Miami. Po 9 letech se podařilo Carrillo Sr. opět zakoupit fabriku El Credito. Syn Ernesto Jr. měl vášeň k jazzu(celkově k hudbě) a né doutníků, které ho zaujaly až v roce 1976, kdy pokračoval ve značce El Credito a blendingem i jiných značek kubánských doutníků. Po návštěvě Dominikánské Republiky se rozhodl vytvořit fabriku právě tam vůči své kvalitě tabáku a zajímavé chuti, kterou dále obohacuje o tabák z různých zemí jako Nikaragua či Mexiko.

 

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto