1 hodnocení

Dictador PAVO REAL Gordo

Tento doutník s jemným až středně plným tělem se dokonale hodí k ginu a kávě Dictador především díky 6 měsícům, kdy Connecticut krycí list zraje v sudech od Dictador’s Gin.

Skladem
Kód: 610
Značka: Dictador
225 Kč 185,95 Kč bez DPH
Kategorie: Dictador
Země původu: Kolumbie
Formát doutníku: Gordo
Doba kouření: 75 - 90 min.
Délka (cm): 15,24 cm
Délka (inch): 6
Ring Gauge (inch): 60
Ring Gauge (cm): 2,38 cm
Typ balení: Bundle
Balení: 20 ks
Krycí list: Connecticut
Vázací list: Dom. Republic / Nicaragua
Náplň: Dom. Republic / Nicaragua

Tento doutník s jemným až středně plným tělem se dokonale hodí k ginu a kávě Dictador především díky 6 měsícům, kdy Connecticut krycí list zraje v sudech od Dictador’s Gin. Tento proces dodává doutníku nádech kávy, máty a lesních plodů.

Smíchání dominikánského tabáku a bohatého nikaragujského tabáku z údolí Jalapa poskytuje doutník bohaté chutě s nádechem koření.

Náznaky jemného koření a cedru jemně vyplňují patro a nabízejí dokonalou rovnováhu mezi silou a komplexností.

 

Dictador, jehož historie sahá až do roku 1913, kdy byla založena Destilería Colombiana. Rum představuje vrchol destilačního umění a pečlivě chráněných postupů rodiny Parra. Členové rodiny Parra jsou již od založení palírny master blendery, pod jejichž vedením rumy vznikají, v současnosti již třetí generací.


Dictador se vyrábí z panenského medu cukrové třtiny a je destilován částečně v měděném destilačním kotli a částečně v nerezové destilační koloně, čímž vzniká rum se středně plným tělem.

 

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto