Neohodnoceno

Davidoff Grand Cru No.5

Grand Cru No.5 je jeden z nejoblíbenějších doutníků na trhu, díky svému rozměru a tím danou délkou kouření, plus vynikající jemná chuť.

Skladem
Kód: 1945
Značka: Davidoff
299 Kč 247,11 Kč bez DPH
Kategorie: Davidoff
Země původu: Dominikánská Republika
Formát doutníku: Petit Corona
Doba kouření: 25 - 40 min.
Délka (cm): 10,2
Délka (inch): 4
Ring Gauge (inch): 41
Ring Gauge (cm): 1,63
Typ balení: Dřevěný box
Balení: 25 ks
Krycí list: Connecticut Ecuador
Vázací list: Piloto Seco Dom.R.
Náplň: San Vicente Ligero, Pilot Seco, Olor Seco Dom.R.
Cena: uvedená cena je za 1 ks doutníku

Z doutníku Davidoff Grand Cru No.5 ucítíte sladké ovocné aroma s tóny koření. V druhé polovině doutníku pocítíte chuť cedru, čokolády a stále příjemné ovocné aroma.

Po celou dobu kouření je patrná sladkost medu nebo cukrové třtiny, chuť je velmi lahodná.

Hodnocení doutníkového magazínu Cigar Aficionado: 89/100

Grand Cru No.5 je jeden z nejoblíbenějších doutníků na trhu, díky svému rozměru a tím danou délkou kouření, plus vynikající jemná chuť.

 

Davidoff je luxusní značka tabákových výrobků a příslušenství, původem ze Švýcarska. Tato značka vyrábí nejen veřejnosti známé cigarety, ale i doutníky a dýmkové tabáky. Zakladatel značky Zino Davidoff se narodil 11. 3. 1906 v kyjevské židovské rodině. Z důvodu politického útlaku v roce 1911 jejich rodina emigrovala do švýcarské Ženevy, kde si opět otevřeli obchod s tabákem. V roce 1970, Zino prodal svou malou, ale velmi úspěšnou trafiku v Ženevě společnosti Max Oettinger. Zino zůstal ve společnosti Davidoff dále na pozici velvyslance až do své smrti v roce 1994, kdy zemřel ve věku 88 let. I přes tento úctyhodný věk byl přežit jeho manželkou, dcerou i svými třemi sourozenci. Společnost Max Oettiger, která převzala Davidoff, byla založena v roce 1875 a byla jedním z prvních dovozců kubánských doutníky do Evropy. Své zboží prodávali ve Francii, Německu a Švýcarsku. Oettinger dál drží věhlas značky a distribuje doutníky Davidoff po celém světě. Značku Davidoff nadále vede rodina Kelnerů, nyní mladý Henke Kelner, který je průkopníkem stejně jako jeho otec a vydávají od roku 2013 i série Nicaragua, Yamasa či Escurio.

 

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto