AKCE: AJ FERNANDEZ, OSCAR VALLADARES a Jiný ALKOHOL
Neohodnoceno

Boveda Humidor Starter Kit

Milujete vůni dřevěného humidoru, ale bojíte se údržby? Při koupi nového dřevěného humidoru použijte Boveda Humidor Starter Kit, abyste předešli nástrahám hned na začátku. Kit pro nastartování humidoru do 50 ks doutníků

Skladem
Kód: 1426
Značka: Boveda
299 Kč 247,11 Kč bez DPH
Kategorie: Zvlhčovače a vlhkoměry
Země původu: USA

Milujete vůni dřevěného humidoru, ale bojíte se údržby? Při koupi nového dřevěného humidoru použijte Boveda Humidor Starter Kit, abyste předešli nástrahám hned na začátku.

Kit pro nastartování humidoru do 50 ks doutníků

Kit obsahuje:

2x Boveda 84% 60g pro nastartování humidoru

2x Boveda 72% 60g pro uchování doutníků v optimálních podmínkách

Relativní Vlhkost - RH - 72% & 84%

Na rozdíl od použití destilované vody a PG s houbičkmi / gelem / krystaly / kuličkami, které dodávají nežádoucí příchutě vašim doutníkům, Boveda pracuje na principu reverzní osmózy, membrána uvolní pouze čistou vodní páru a sáčky Boveda nikdy nic přímým kontaktem nepoškodí. Sáčky Boveda nezabírají místo ve Vašem humidoru, je možné je položit přímo na doutníky. Nepoužívejte spolu se sáčky Boveda jiný zdroj vlhkosti, nelze pak zaručit správná funkce. Jakmile si vykouříte doutník uložený s Bovedou, konečně si jej vychutnáte přesně tak, jak master blender zamýšlel.

Návod na nastartování humidoru:

1. krok - nastartování humidoru Vybalte sáčky Boveda 84% RH z ochranného celofánu, vložte je do prázdného humidoru. Zavřete víko humidoru a 14 dní jej nechte zavřené nehledě na to co vám ukazuje vlhkoměr, po uplynutí 14 dní vyjměte sáčky a vyhoďte.

2. krok - uchování doutníků Vybalte sáčky Boveda 72% RH z ochranného celofánu, vložte je spolu s doutníky do humidoru, buď volně, nebo do držáku Boveda. Máte hotovo! Je čas oslavit nový humidor zapálením doutníku.

Sáčky Boveda vydrží v nastartovaném humidoru 2-4 měsíce, délka výdrže závisí na okolním prostředí, frekvence otevírání a těsnosti humidoru. Když je sáček tvrdý a nemá měkké body nastal čas na jeho výměnu.

 

Každý Boveda sáček je kalibrován na RH s přesností +/- 1 % ve vzduchotěsném prostředí, humidory ale vzduchotěsné nejsou. Je proto běžné, že skutečná RH vašeho humidoru bude o 2 - 5 bodů nižší než RH užitého sáčku Boveda, výsledná RH závisí na kvalitě humidoru a prostředí kde se nachází. 

Na rozdíl od použití destilované vody a PG s houbičkmi / gelem / krystaly / kuličkami, které dodávají nežádoucí příchutě vašim doutníkům, Boveda pracuje na principu reverzní osmózy, membrána uvolní pouze čistou vodní páru a sáčky Boveda nikdy nic přímým kontaktem nepoškodí. Sáčky Boveda nezabírají místo ve Vašem humidoru, je možné je položit přímo na doutníky. Nepoužívejte spolu se sáčky Boveda jiný zdroj vlhkosti, nelze pak zaručit správná funkce.

Jakmile si vykouříte doutník uložený s Bovedou, konečně si jej vychutnáte přesně tak, jak master blender zamýšlel.

Použití: Když ztuhne gel uvnitř Bovedy stačí vyměnit Bovedu za novou. Pokud se sáčky vyčerpají dříve než za dva měsíce je třeba humidor znovu nastartovat, nebo má příliš velké úniky vlhkosti.

 

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto