Neohodnoceno

Boveda 60g 69%

Velká 60 gramová Boveda poskytuje bezproblémovou údržbu vašeho humidoru.

Skladem
Kód: 208
Značka: Boveda
80 Kč 66,12 Kč bez DPH
Kategorie: Zvlhčovače
Šírka: 13 cm
Výška: 8,9 cm
Relativní Vlhkost - RH: 69%
Velikost: 60g
Země původu: USA

Velká 60 gramová Boveda poskytuje bezproblémovou údržbu vašeho humidoru. Každý Boveda sáček je kalibrován na RH s přesností +/- 1 % ve vzduchotěsném prostředí, humidory ale vzduchotěsné nejsou. Je proto běžné, že skutečná RH vašeho humidoru bude o 2 - 5 bodů nižší než RH užitého sáčku Boveda, výsledná RH závisí na kvalitě humidoru a prostředí kde se nachází. 

Na rozdíl od použití destilované vody a PG s houbičkmi / gelem / krystaly / kuličkami, které dodávají nežádoucí příchutě vašim doutníkům, Boveda pracuje na principu reverzní osmózy, membrána uvolní pouze čistou vodní páru a sáčky Boveda nikdy nic přímým kontaktem nepoškodí. Sáčky Boveda nezabírají místo ve Vašem humidoru, je možné je položit přímo na doutníky. Nepoužívejte spolu se sáčky Boveda jiný zdroj vlhkosti, nelze pak zaručit správná funkce.

Jakmile si vykouříte doutník uložený s Bovedou, konečně si jej vychutnáte přesně tak, jak master blender zamýšlel.

Použití: Když ztuhne gel uvnitř Bovedy stačí vyměnit Bovedu za novou. Pokud se sáčky vyčerpají dříve než za dva měsíce je třeba humidor znovu nastartovat, nebo má příliš velké úniky vlhkosti.

Doporučený počet sáčků Boveda 60g:

U dřevěného humidoru - 1 sáček na každých 20-25 kusů doutníků které humidor pojme, v plastovém kontajneru 1 sáček na každých cca 50 doutníků, pokud použijete více sáčků, nic se neděje, vlhkost zůstane stejná a sáčky déle vydrží.

Upozornění: Nepoužívejte v jednom humidoru sáčky s různou úrovní vlhkosti.

 

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto