AKCE: AJ FERNANDEZ, OSCAR VALLADARES a Jiný ALKOHOL
1 hodnocení

Arturo Fuente Flor Fina 8 5 8 Maduro

Tento doutník je oblíbený hlavně pro rozmanitost chuti, v které najdeme širokou paletu tónu jako: zemitost, dřevo, káva, sladší koření, také je možné místy cítit vanilku a sladší tóny. Luxusnejší doutník na každodenní kouření.

Skladem
Kód: 49
Značka: Arturo Fuente
284 Kč 234,71 Kč bez DPH
Kategorie: Doutníky
Země původu: Dominikánská Republika
Formát doutníku: Grand Corona
Doba kouření: 50 - 75 min
Délka (cm): 15,24 cm
Délka (inch): 6
Ring Gauge (inch): 47
Ring Gauge (cm): 1,87 cm
Typ balení: Dřevěný box
Balení: 25 ks
Krycí list: Connecticut Broadleaf
Vázací list: Dom. Republika
Náplň: Dom. Republika
Arturo Fuente FF 858 mad
Tip

Dizajn klasický značky Arturo Fuente. Tento doutník je oblíbený hlavně pro rozmanitost chuti, v které najdeme širokou paletu tónu jako: zemitost, dřevo, káva, sladší koření, také je možné místy cítit vanilku a sladší tóny. Luxusnejší doutník na každodenní kouření.

Každý doutník od značky Arturo Fuente zastupuje čtyři generace rodinné tradice, nese rodinný rukopis, který z něj činí jeden z nejlepších doutníků na světě. Doutníky Arturo Fuente, v nichž se snoubí umění a řemeslná zručnost, se vyrábějí pouze z tabáků nejvyšší kvality. Každý list se vybírá ze soukromé tabákové rezervy vytvářené výlučně pro výrobu těchto doutníků. Tyto nejvybranější tabáky jsou světově proslulé svou mimořádnou kvalitou. Doutníky dále zrají k naprosté dokonalosti v kazetách ze španělského cedru, aby se v nich snoubilo spojení silných tónů „nenapodobitelných“ doutníků, které se řadí k nejlepším na světě.

 

„Nikdy jsem se nezajímal o to být největším výrobcem prémiových doutníků, vždy jsem se zajímal o to být tím nejlepším.“

Carlos Fuente

Doutníky Arturo Fuente jsou vyrobeny s láskou a s tradicí rodiny Fuente, která vyráběla tradiční kubánské doutníky od konce 19. století. Vlivem historických událostí dnes rodina žije v Dominikánské republice, kde úspěšně pokračuje v budování doutníkové značky Arturo Fuente. Doutníky rodinné značky Arturo Fuente se v současnosti vyrábí v městečku Santiago. Arturo Fuente patří mezi nejoblíbenější doutníky v Americe a dnes tato firma zaměstnává výrobou tabáku a doutníků na 2500 lidí. Rodinná firma Arturo Fuente vlastní nejen manufaktury na výrobu doutníků, ale i rozsáhlé plantáže, kde pěstuje ten nejlepší tabák pro vlastní výrobu doutníků. Plantáže nesou poetický název Chateau de Fuente. Doporučujeme si přečíst příběh rodiny a doutníku Fuente, plný pádu a těžkých časů, vlivem čeho se doutníky značky Arturo Fuente staly jedny z nejlepších na světě. 
 
Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto