Spolupráce a reference

Spolupráce mezi mnou Tomášem Chudomelem z Dictadoru a Martinem Sochou z One and Only prostě šlape! Díky jeho pracovitému duchu a nadšení pro značku se Dictador stal velkým hitem a jeho obchod prodává jako divý! Díky Naší cool spolupráci je Dictador jednou z nejžádanějších značek a One and Only si připsali hodně prodejních úspěchů. Jednoduše to funguje na 100%! Dictador je teď "in” a věříme, že One and Only se těší velkému boomu i díky tomu, že jsou s námi spojeni.

Tomáš Chudomel

Brand Representative Czech R., UAE & Austria

 

 

Prémiové destiláty k mému životnímu stylu bezpodmínečně patří. Na stránkách magazínu Top Class se objevovaly od prvního vydání na přelomu milénia a dodnes je jim věnován náležitý prostor. Kooperace s festivaly jako je Rumové léto nebo Spirits fest je tak vlastně logickým navázáním na společná témata a aktivity. Koneckonců, právě práce pro magazín Top Class a má vášeň pro náramkové hodinky vyústila v tvorbu značky Ginza Gin, tedy ginu předurčeného převážně sběratelům japonských hodinek.

 

Jan Lidmaňský

obchodní ředitel vydavatelství RF Hobby stojící za magazínem Top Class a webem iLuxus.cz

 

 

Jako majitel e-shopu megakafe.cz, mám tu čest spolupracovat s prestižním obchodem pro gentlemany, One and Only. Naše kávové produkty jsou součástí jejich exkluzivní nabídky, která zahrnuje doutníky, alkohol i kávu. Jsme pyšní, že můžeme přinést jejich zákazníkům nejvyšší standardy kvality a rozmanité chutě Itálie. Společně se snažíme poskytovat luxusní kávový zážitek pro všechny milovníky skvělého vkusu a elegance.

Matyáš Jelínek

majitel a zakladatel megakafe.cz

 

 

E-shop One and Only od nás, od Ultra Premium Brands odebírá alkohol, doutníky a příslušenství. Spolupráce je na profesionální úrovni a přátelská, skvěle reprezentují naše značky a jejich nadšení a odborní přístup, jistě potěší každého jejich zákazníka. One and Only rychle roste a jsme rádi, že můžeme být u toho.

Ing. Jan Braun

Strategic Business Development Manager

 

Jmenuji se Martin Vozniak a jsem majitelem obchodu Kožené výrobky Vozniak. Martina a jeho týmu si vážím za nekonečné pracovní nasazení, kvalitu a spolehlivost. Proto naše spolupráce ohledně kožených doplňků na míru byla jasná volba.  V One a only ví co chtějí,co dělají a hlavně co nabízejí (a to máme stejné),.. z toho důvodu prošlo vše od opasku po pouzdra Martina rukama a sám jsem ho přivítal i u mě v dílně. Samozřejmě schůzky zakončujeme u kvalitního doutníku a pití, protože One a only je životní styl!

Martin Vozniak

Majitel Kožené Výrobky VozniakZpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto