Neohodnoceno

Perdomo Factory Tour Blend Robusto Sun Grown

Řada Perdomo Factory Tour Blend je skutečným dokladem toho, že je Tabacalera Perdomo oddána umění namíchat dobře vyzrálé listy tabáku do prémiových ručně vyráběných doutníků. Tato směs původně vznikla jako speciální značka nabízená pouze v továrně na doutníky Perdomo v Estelí v Nikaragui a teprve poté, v roce 2015, byla uvedena na trh.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 1432
Značka: Perdomo
244 Kč 201,65 Kč bez DPH
Kategorie: Perdomo
Země původu: Nikaragua
Formát doutníku: Robusto
Doba kouření: 45 - 60 min.
Délka (cm): 12,70 cm
Délka (inch): 5
Ring Gauge (inch): 54
Ring Gauge (cm): 2,06 cm
Typ balení: Dřevěný box
? Balení: 24 ks
Krycí list: Sun Grown
Vázací list: Nikaragua
Náplň: Nikaragua
Položka byla vyprodána…

Řada Perdomo Factory Tour Blend je skutečným dokladem toho, že je Tabacalera Perdomo oddána umění namíchat dobře vyzrálé listy tabáku do prémiových ručně vyráběných doutníků. Tato směs původně vznikla jako speciální značka nabízená pouze v továrně na doutníky Perdomo v Estelí v Nikaragui a teprve poté, v roce 2015, byla uvedena na trh. Řada Perdomo Factory Tour Blend je dostupná ve třech různých verzích: ekvádorský Connecticut, nikaragujský Sun Grown a nikaragujský Maduro. Každá směs je známá svou bohatou chutí a komplexním aroma.

Doutníky Perdomo Factory Tour Blend Sun Grown mají krásný červenohnědý krycí list z nikaragujského tabáku Sun Grown z údolí Jalapa. Ten je kombinován s vázacím listem z nikaragujského tabáku z údolí Condega a náplní z nikaragujského tabáku z údolí Estelí. Doutník PERDOMO Factory Tour Blend Sun Grown je nikaragujské „puro“ se středním až plným tělem, které nabízí jádro bohatých a zemitých chutí s jemnými tóny koření v dochuti.

 

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto