Neohodnoceno

Dictador PAVO REAL Belicoso

Tento doutník s jemným až středně plným tělem se dokonale hodí k ginu a kávě Dictador především díky 6 měsícům, kdy Connecticut krycí list zraje v sudech od Dictador’s Gin.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 613
Značka: Dictador
225 Kč 185,95 Kč bez DPH
Kategorie: Dictador
Země původu: Kolumbie
Formát doutníku: Belicoso Box Pressed
Doba kouření: 60 - 75 min.
Délka (cm): 16,51 cm
Délka (inch): 6 1/2
Ring Gauge (inch): 52
Ring Gauge (cm): 2 cm
Typ balení: Dřevěný box
Balení: 20 ks
Krycí list: Connecticut
Vázací list: Dom. Republic / Nicaragua
Náplň: Dom. Republic / Nicaragua
Položka byla vyprodána…

Tento doutník s jemným až středně plným tělem se dokonale hodí k ginu a kávě Dictador především díky 6 měsícům, kdy Connecticut krycí list zraje v sudech od Dictador’s Gin. Tento proces dodává doutníku nádech kávy, máty a lesních plodů.

Smíchání dominikánského tabáku a bohatého nikaragujského tabáku z údolí Jalapa poskytuje doutník bohaté chutě s nádechem koření.

Náznaky jemného koření a cedru jemně vyplňují patro a nabízejí dokonalou rovnováhu mezi silou a komplexností.

 

Dictador, jehož historie sahá až do roku 1913, kdy byla založena Destilería Colombiana. Rum představuje vrchol destilačního umění a pečlivě chráněných postupů rodiny Parra. Členové rodiny Parra jsou již od založení palírny master blendery, pod jejichž vedením rumy vznikají, v současnosti již třetí generací.


Dictador se vyrábí z panenského medu cukrové třtiny a je destilován částečně v měděném destilačním kotli a částečně v nerezové destilační koloně, čímž vzniká rum se středně plným tělem.

 

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto