Neohodnoceno

Oliva V Melanio Figurino LE 2023

Letošní limitovaná edice Olivy je oblíbený blend z doutníků Melanio doplněn o jeden tajný tabák, doutník je vyroben technikou bez box press, tj kulatý. Vyrobeno bylo pouze limitované množství 

Skladem
Kód: 1830
Značka: Oliva
389 Kč 321,49 Kč bez DPH
Kategorie: Oliva
Země původu: Nikaragua
Formát doutníku: Figurado
Doba kouření: 60 - 75 min
Délka (cm): 14
Délka (inch): 5.5
Ring Gauge (inch): 52
Ring Gauge (cm): 2,06
Typ balení: Luxusní dřevěný box
Balení: 10 ks
Krycí list: Ecuador Sumatra
Vázací list: Nicaragua
Náplň: Nicaragua
Oliva Serie V Melanio Edicion Ano 2023 Figurino www.cigarplace.biz 12
Novinka Tip

Letošní limitovaná edice Olivy je oblíbený blend z doutníků Melanio doplněn o jeden tajný tabák, doutník je vyroben technikou bez box press, tj kulatý. Vyrobeno bylo pouze limitované množství krabic po 10 kusech. Doutníky jsou baleny po 10 ks v luxusním lakovaném boxu. 

Doutníky Oliva Serie V Melanio jsou ručně balené s použitím jen těch nejlepších fermentovaných listů typu ligero, které jsou známé svojí silnou a bohatou chutí. Tabák zraje minimálně pět let za velice pečlivého dohledu, tyto speciální prémiové doutníky určitě překonají i ty nejvyšší očekávání. 

Oliva Serie V Melanio jsou doutníky s plnou chutí a silou, ale zachovávají si také smetanovou jemnost. Náplň je long filler z tabákové směsi typu Nicarguan Habano z oblasti Jalapa Valley, která je známá produkcí tabáku té nejvyšší kvality s velice sofistikovanou chutí s mnoha tóny chuti. Tento perfektně vyzrálý tabák produkuje velice vyváženou jemnou chuť, která potěší každého kuřáka. 

Síla doutníku: silný 8/10 

Doutník Oliva V Melanio Figurado získal ocenění doutník roku 2014 v prestižním magazínu Cigar Aficionado.

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto