2 hodnocení

Naga Siam Edition 10y

V procesu destilace Naga Siam 10y se cukrová třtina pěstuje a zpracovává v palírenských plantážích, destiluje se v pěti kolonách, poté se nechá vyzrát ve 200 litrových sudech z amerického bílého dubu.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 850
Značka: Naga
924 Kč 763,64 Kč bez DPH
Kategorie: Rumy do 1000 Kč
Značka: Naga
Země původu: Indonésie
Obsah alkoholu: 40,0 %
Objem: 0,7 l
Položka byla vyprodána…

V procesu destilace Naga Siam 10y se cukrová třtina pěstuje a zpracovává v palírenských plantážích, destiluje se v pěti kolonách, poté se nechá vyzrát ve 200 litrových sudech z amerického bílého dubu. Sudy jsou několikrát stočeny a znovu naplněny rumy stejného stáří pro zvýraznění chuti. Tento rum limitované edice s dlouhým zráním ve dřevě rozvíjí vůni hnědého cukru a komplexní aroma dřevěnných tónů. Má mohutnou kulatou strukturu, velmi charakteristickou pro rumy NAGA. Postupně se rozvíjí krásná plná chuť exotického koření, vanilky, kandovaného ovoce, dubu a výběrového tabáku.

Naga je jméno mýtického tvora Ázie – vodního hada – strážce pokladů zemé, který je symbolem prosperity a plodnosti a chráni poklady přírody. I když Nagy žijí ve svém vlastním království, některé se dokážou proměnit, aby navštívili svět lidí v podobeě hada anebo pěkného mladého muže.

Víc se dočtete například v recenzi od rumrock.cz zde

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto