Neohodnoceno

le Breuil Tasting set 3x0,20l

Objevte prostřednictvím boxu Whisky le Breuil naši řadu Origin. Sortiment výjimečných Single Malt whisky. Tento box je ideální zábava pro milovníky whisky.

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 1093
Značka: Le Breuil
1 399 Kč
Kategorie: Whisky
Značka: Chateau du Breuil
Země původu: Francie
Objem: 0,20 l
Položka byla vyprodána…
w9901110
Tip

Objevte prostřednictvím boxu Whisky le Breuil naši řadu Origin. Sortiment výjimečných Single Malt whisky. Tento box je ideální zábava pro milovníky whisky.

Odborníci na destilaci a zrání lihovin od roku 1954, mistři destilátoři z Château du Breuil, spoléhali na své know-how, svou drzost a citlivost, aby si představili jedinečnou single malt whisky vysoké kvality. S Le Breuil Whisky, La Spiriterie Française, Château du Breuil - Normandie uspěla ve vytvoření první francouzské single malt whisky vyráběné 100% z ječmene Golden Promise, odrůdy známé jako zdroj whisky s charakterem. intenzivní sladová, dlouhá a hedvábná na patře.
Golden Promise, emblematická odrůda 60. let 20. století, je ječmen používaný při výrobě světově proslulých whisky.

V tomto boxu najdete:

Le Breuil Origine
Barva: světle zlatá
Vůně: charakterizovaná tóny čerstvého sladu, bíle dužnatého ovoce (broskev a hrušky), lískových oříšků a jemného dubu.
Ústa: nejprve cítíme vůně sladkých mandlí a lněných semínek; následně zvýrazněna chutí lípy, vanilky a sušeného ovoce. Přirozená sladkost. Chuť lemuje svěžest a hedvábnost.

Le Breuil Finition Sherry Oloroso
Barva: měděně jantarová
Vůně: vlašské ořechy, švestky, lískové ořechy a lékořice doprovázejí sladkost sladových chutí a lehkost vanilkové dřevitosti.
Ústa: v útoku se objevují příchutě kvásku, kakaa a čerstvých fíků. Profil se pak stává komplexnějším s tóny třešní, červeného ovoce a kandovaných pomerančů. Sladkost a obžerství se snoubí v krásné kulatosti.

Le Breuil Finition Tourbée
Barva: světle zlatá
Vůně: lehce kouřová, s tóny podrostu , bobkového listu a čerstvých cereálií. Dub je grilovaný a pečený.
Chuť: rašelina je výraznější a zahrnuje aroma pepře, grapefruitu a kardamomu. Závěr je plný jemnosti s příchutí pralinek, exotického ovoce a vinné broskve, jemnost a závoj rašeliny. Složitá a trvalá délka.

Zpět do obchodu