2 hodnocení

La Hechicera Serie Experimental No 2. Banana Infused

LA HECHICERA SERIE EXPERIMENTAL NO. 2 BANANA-INFUSED je výjimečná edice rumu La Hechicera, která zraje v sudech z bílého dubu, kde je infuzována vydatným množstvím organické banánové dužiny sušené na slunci.

Skladem
Kód: 1138
Značka: La Hechicera
1 599 Kč 1 321,49 Kč bez DPH
Kategorie: Rumy 1000 - 2000 Kč
Značka: La Hechicera
Země původu: Kolumbie
Obsah alkoholu: 40,0 %
Objem: 0,7 l

LA HECHICERA SERIE EXPERIMENTAL NO. 2 BANANA-INFUSED je výjimečná edice rumu La Hechicera, která zraje v sudech z bílého dubu, kde je infuzována vydatným množstvím organické banánové dužiny sušené na slunci. Aroma je karamelově banánové, s tóny tropického pralesního listí, vanilky a sušeného ovoce. Jemná chuť obsahuje náznaky koření, pomerančový konfit, slaný karamel a marcipán a přechází ve smyslně dubový závěr s minerálním dozvukem. 

Rum LA HECHICERA je vyráběn pod pečlivým dohledem kolumbijské rodiny Riascos po více než tři generace. Vše začalo ve starodávném přístavu BARRANQUILLA, zasazeným u řeky Magdalena a křivolakého pobřeží Karibského moře. Zde stojí malá nenápadná budova, kde už více než dvacet let zraje ten nejlepší řemeslný rum v Kolumbii. LA HECHICERA je španělský výraz pro čarodějku. Je oslavou svůdné krásy kolumbijské krajiny, pestré přírody Karibiku a neodolatelným půvabem národa. Kolumbie vyzařuje magickou auru, která vás okouzlí při prvním setkání, stejně jako rum LA HECHICERA.

Tradiční lahev s originální kolumbijskou pečetí přitahuje zvědavé pohledy a samotný obsah je odborníky označován jako "tekuté zlato ".
 
LA HECHICERA byl vyhlášen v San Franciscu rumem roku 2013.
Zpět do obchodu