Neohodnoceno

La Hechicera Reserva Familiar

LA HECHICERA RESERVA FAMILIAR je kombinací 12 až 21 let starých rumů zrajících v jednou použitých sudech z bílého amerického dubu. Rum je vyráběn podle tradičních metod bývalých španělských kolonií.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 1135
Značka: La Hechicera
1 099 Kč 908,26 Kč bez DPH
Kategorie: Rumy 1000 - 2000 Kč
Značka: La Hechicera
Země původu: Kolumbie
Obsah alkoholu: 40,0 %
Objem: 0,7 l
Položka byla vyprodána…

LA HECHICERA RESERVA FAMILIAR je kombinací 12 až 21 let starých rumů zrajících v jednou použitých sudech z bílého amerického dubu. Rum je vyráběn podle tradičních metod bývalých španělských kolonií. To znamená, že se skládá výhradně z destilátů získaných kontinuální destilací fermentované melasy. Tato metoda destilace přispívá k tomu, že rum La Hechicera je velmi hladký, jemný a vybalancovaný, neboť obsahuje relativně nízkou hladinu kongenerů. To je ideální pro extra vyzrálý rum jako La Hechicera, protože umožňuje stárnout rumu několik desetiletí, aniž by se stal v sudu příliš agresivním nebo silným.

La Hechicera reserva familiar dozrává v horkém a vlhkém mikroklimatu Barranquilly. Výsledkem je komplexnost, dřevitost a hloubka dodávající tomuto rumu jeho výrazný charakter. Můžete tak očekávat hluboký dřevitý rum s tóny typickými pro Karibik, následně v ústech ucítíte výrazné tóny tabáku a pražené kávy. Tradiční lahev s originální kolumbijskou pečetí přitahuje zvědavé pohledy a samotný obsah je odborníky označován jako "tekuté zlato". La Hechicera byl vyhlášen v San Franciscu rumem roku 2013.

Rum LA HECHICERA je vyráběn pod pečlivým dohledem kolumbijské rodiny Riascos po více než tři generace. Vše začalo ve starodávném přístavu BARRANQUILLA, zasazeným u řeky Magdalena a křivolakého pobřeží Karibského moře. Zde stojí malá nenápadná budova, kde už více než dvacet let zraje ten nejlepší řemeslný rum v Kolumbii. La Hechicera je španělský výraz pro kouzelnici. Je oslavou svůdné krásy kolumbijské krajiny, pestré přírody Karibiku a neodolatelným půvabem národa. Kolumbie vyzařuje magickou auru, která vás okouzlí při prvním setkání, stejně jako rum La Hechicera. 

 

TASTING NOTES

CHUŤ: Sytá chuť po švestkovém džemu, hořké čokoládě a tabáku s kořeněnými tóny chilli, černého pepře a skořice.

Aroma: Kávové a čokoládové aroma s tóny máty a vanilky.

Barva: Sytě rudohnědá.

 

SERVÍROVÁNÍ

Servírujeme v čisté podobě v degustační skleničce.

Zpět do obchodu