Neohodnoceno

Kšandy vzor hnedý

Správný gentleman, musí mít správné módní doplňky. Vyberte od našeho anglického výrobce nejlepší kšandy na trhu které nosili i herci jako Daniel Craig 007, Steve Martin, Leonardo DiCaprio a jiný ...

Skladem
Kód: 550
Značka: Albert Thurston
2 490 Kč –28 % 1 790 Kč 1 479,34 Kč bez DPH
Kategorie: Módní doplňky
Záruka: 2 roky
Dodavatel: The Owners
Výrobce: Albert Thurston
Země původu: Anglie
Velikost: Uni
Kšandy vzor hnedý
Akce Výprodej
2 490 Kč –28 %

Není to jen obyčejný muž na ulici, kdo hrdě nosí kšandy od výrobce Albert Thurston. Naše produkty i nadále vyhledávají bohatí a slavní. Naše kšandy se staly základem filmu a televize – nosí je lidé jako Daniel Craig v Casino Royale, Skyfall a No time to die, Steve Martin ve filmu Leap of Faith, Christian Bale ve filmu American Psycho, Ralph Fiennes ve Skyfall , Leonardo DiCaprio ve Velkém Gatsbym, Paul Giamatti v kritikou oceňovaném dramatu HBO Billions a naposledy Gary Oldman během svého oscarového ztvárnění Winstona Churchilla ve filmu Nejtemnější hodina.

Pokud existovaly nějaké pochybnosti o trvalé relevanci a přitažlivosti tohoto módního doplňku v moderní éře, bylo to nahlodáno jedním ošklivým úderem jako Gordon Gekko - dravý kapitalista a archetypální antihrdina, kterého přivedl k životu Michael Douglas v kultovní klasice z roku 1987 „Wall“. Street' – který zdobil stříbrné plátno zdobené kšandami Alberta Thurstona – a tím je zvěčnil jako symbol statusu v korporátním světě.

Zpět do obchodu