1 hodnocení

Havana Club Selección de Maestros

Třikrát zrající sudový rum Havana Club Selección de Maestros je výsledkem unikátního procesu výroby. Ten mu poskytuje aromatický buket a výjimečnou jemnost.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 1132
Značka: Havana Club
1 299 Kč 1 073,55 Kč bez DPH
Kategorie: Rumy 1000 - 2000 Kč
Značka: Havana Club
Země původu: Kuba
Obsah alkoholu: 45,0 %
Objem: 0,7 l
Položka byla vyprodána…

Třikrát zrající sudový rum Havana Club Selección de Maestros je výsledkem unikátního procesu výroby. Ten mu poskytuje aromatický buket a výjimečnou jemnost. Je míchán z vybraných druhů rumů, které se následně nechávají zrát v sudech, kde se charakter rumu rozvine. Díky své jedinečné chuti získává již po mnoho let ocenění na světově nejvýznamnějších soutěžích v oblasti destilátů. Bylo tomu tak i v letech 2013 a 2014. Obsah alkoholu 45 %.

Havana Club, přední značka kubánského rumu jak na Kubě, tak po celém světě, ztělesňuje dědictví a vedoucí postavení kubánské tradice výroby rumu už od roku 1878. Díky unikátnímu know-how svých Maestros Roneros udržela značka Havana Club naživu umění „aneja miento“: umění destilace, zrání a míchání prémiových rumů. Výroba rumu začíná u hlavní suroviny – cukrové třtiny, která je důkladně vybírána. Zpravidla bývá rum ukládán do sudů z amerického bílého dubu po bourbonu. Znaška Havana Club odkazuje na kubánskou tradici výroby rumu a unikátní atmosféru metropole Havany. Je úzce svázaná s kubánskou kulturou a Kubánci jsou na ni pyšní jako na skutečnou národní ikonu.

 

TASTING NOTES
Chuť: Po sladkém tabáku, v závěru káva a kandované ovoce.
Aroma: Pražené pekanové ořechy a koření.
Barva: Jantarový odstín.


SERVÍROVÁNÍ
Servírujeme v čisté podobě v degustační skleničce.

 

Doplnění One & Only: rum Havana Club Selección de Maestros se skvěle doplňuje s kubánskými doutníky.

Zpět do obchodu