Neohodnoceno

Dictador XO Coffee 250 g

CAFÉ DICTADOR je výsledkem 3 různých odrůd. Kolumbijské kávové oblasti spojují tuto kávu v jedinečnou harmonii. Splnění atributů, které přinesla země, počasí a nadmořská výška a vášeň stovky farmářů, kteří na tom pracují. Tento proces pražení, dělá z CAFÉ DICTADOR něco jedinečného.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 1201
Značka: Dictador
370 Kč 321,74 Kč bez DPH
Kategorie: Káva
Aromatické tóny: Vůně bílé a hořké čokolády a silná vůně pražených lískových oříšků
Značka: Dictador
Kategorie: Káva Espresso
Země původu: Kolumbie
Oblast: Cauca, Santander, Risaralda
Odrůda: 3 různé odrůdy
Velikost: 250 g
Položka byla vyprodána…

Objevte jeho rozmanité regiony, cítit spojení s bohatou kulturou země zodpovědné za malý kousek nebe v tvém poháru. Ať už pro vás káva znamená cokoli – klid, okamžik jen pro sebe, probuzení, spontánní setkání s přáteli. Ponořte se do jeho hlubin aroma, oceňte jeho ušlechtilý původ, ať se zmocní vašeho smyslů, jeden po druhém.

CAFÉ DICTADOR je výsledkem 3 různých odrůd. Kolumbijské kávové oblasti spojují tuto kávu v jedinečnou harmonii. Splnění atributů, které přinesla země, počasí a nadmořská výška a vášeň stovky farmářů, kteří na tom pracují. Tento proces pražení, dělá z CAFÉ DICTADOR něco jedinečného. Ručně sbírané kávové zrna. Pouze 10 dní od sklizně po upražení a zabalení.

XO je speciální káva. Unikátní metoda pražení Dictador.

Dodávané v černém coffee pytlíku a zabalené v papírové krabičce. 

Dictador, jehož historie sahá až do roku 1913, kdy byla založena Destilería Colombiana. Rum představuje vrchol destilačního umění a pečlivě chráněných postupů rodiny Parra. Členové rodiny Parra jsou již od založení palírny master blendery, pod jejichž vedením rumy vznikají, v současnosti již třetí generací.


Dictador se vyrábí z panenského medu cukrové třtiny a je destilován částečně v měděném destilačním kotli a částečně v nerezové destilační koloně, čímž vzniká rum se středně plným tělem.

 

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto