Neohodnoceno

Dictador Rima Sherry 1999

Dictador Rima je navazující edice limitovaných sérií kolekce ročníků dozrávajících pod dohledem Hernana Parry. Limitovaná edice 860 lahví.

Skladem
Kód: 928
3 999 Kč 3 304,96 Kč bez DPH
Kategorie: Rumy nad 2000 Kč
Značka: Dictador
Země původu: Kolumbie
Obsah alkoholu: 45,0 %
Objem: 0,7 l

Dictador Rima je navazující edice limitovaných sérií kolekce ročníků dozrávajících pod dohledem Hernana Parry.

Dictador's Master Blender pokračuje ve svém mistrovském díle v tvorbě rumů zrající po Americkém dubu a dále sudy po portském a sherry.

Dictador Rima Sherry 1999 45%

Limitovaná edice 860 lahví.

Rima ve španělštině znamená „Rým“ a stejně jako v básni lze nalézt dokonalou symbiózu slov.

V lahvích Dictador Rima, najdete dokonalou synergii chutí a jedinečný zážitek z degustace.

 

Vůně: Kandovaný pomeranč se spřádaným cukrem a opečeným marshmallow. Palačinky Suzette dodávají teplé a příjemné aroma a tóny vanilky to jenom podporují.

Chuť: Ovocné tóny satsumy, pomerančové kůry a vanilky jsou doplněné nádechem černého pepře s trochou kardamomu, skořice a muškátového oříšku.

Závěr: Suché tóny zázvoru a dubového koření.

 

Dictador je kolumbijský rum, jehož historie sahá až do roku 1913, kdy byla založena Destilería Colombiana. Rum představuje vrchol destilačního umění a pečlivě chráněných postupů rodiny Parra. Členové rodiny Parra jsou již od založení palírny master blendery, pod jejichž vedením rumy vznikají, v současnosti již třetí generací.

 

Dictador, jehož historie sahá až do roku 1913, kdy byla založena Destilería Colombiana. Rum představuje vrchol destilačního umění a pečlivě chráněných postupů rodiny Parra. Členové rodiny Parra jsou již od založení palírny master blendery, pod jejichž vedením rumy vznikají, v současnosti již třetí generací.


Dictador se vyrábí z panenského medu cukrové třtiny a je destilován částečně v měděném destilačním kotli a částečně v nerezové destilační koloně, čímž vzniká rum se středně plným tělem.

 

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto