Neohodnoceno

Dictador Parrafo Pardo 2004

Dictador Párrafo je limitovaná edice ročníků, které osobně vybral a vytvořil Dictador’s Master Blender Hernan Parra. Limitovaná edice 890 lahví.

Skladem
Kód: 1402
Značka: Dictador
2 999 Kč 2 478,51 Kč bez DPH
Kategorie: Rumy
Značka: Dictador
Země původu: Kolumbie
Obsah alkoholu: 41,0 %
Objem: 0,7 l

Objednejte rum Dictador Rima anebo Parrafo a získejte navíc krásný dárek.

 

Dictador Párrafo je limitovaná edice ročníků, které osobně vybral a vytvořil Dictador’s Master Blender Hernan Parra.

Tato mnoha letá práce přinesla ovoce v podobě sbírky vynikajících rumů zrající v americkém dubu a dokončeny v sudech po sherry a portském.

Dictador Parrafo Pardo 2004 41%

Limitovaná edice 890 lahví.

Vynikající kvalita rumů této řady je toho důkazem a řemeslná zručnost rodiny Parra a jejich několikagenerační zkušenosti to pouze potvrzují.

 

Vůně: Náznaky zralého banánu s trochou praženého kokosu a červených třešní. Lékořicový prášek a muškátový oříšek s tóny vanilky.

Chuť: Lehké tóny kávy se smetanou, náznaky banánového štěpku (šlehané smetany, banán, vanilková zmrzlina, čokoládová omáčka) a tóny červených třešní.

Závěr: Vřesový med, lehké tóny levandule a sladké čajové chuťě.

 

Dictador je kolumbijský rum, jehož historie sahá až do roku 1913, kdy byla založena Destilería Colombiana. Rum představuje vrchol destilačního umění a pečlivě chráněných postupů rodiny Parra. Členové rodiny Parra jsou již od založení palírny master blendery, pod jejichž vedením rumy vznikají, v současnosti již třetí generací.

 

Dictador, jehož historie sahá až do roku 1913, kdy byla založena Destilería Colombiana. Rum představuje vrchol destilačního umění a pečlivě chráněných postupů rodiny Parra. Členové rodiny Parra jsou již od založení palírny master blendery, pod jejichž vedením rumy vznikají, v současnosti již třetí generací.


Dictador se vyrábí z panenského medu cukrové třtiny a je destilován částečně v měděném destilačním kotli a částečně v nerezové destilační koloně, čímž vzniká rum se středně plným tělem.

 

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto