Neohodnoceno

Dictador Parrafo Pardo 1998

Dictador Párrafo je limitovaná edice ročníků, které osobně vybral a vytvořil Dictador’s Master Blender Hernan Parra. Limitovaná edice 880 lahví.

Skladem
Kód: 940
4 199 Kč 3 470,25 Kč bez DPH
Kategorie: Rumy nad 2000 Kč
Značka: Dictador
Země původu: Kolumbie
Obsah alkoholu: 43,0 %
Objem: 0,7 l

Dictador Párrafo je limitovaná edice ročníků, které osobně vybral a vytvořil Dictador’s Master Blender Hernan Parra.

Tato mnoha letá práce přinesla ovoce v podobě sbírky vynikajících rumů zrající v americkém dubu a dokončeny v sudech po sherry a portském.

Dictador Parrafo Pardo 1998 43%

Limitovaná edice 880 lahví.

Vynikající kvalita rumů této řady je toho důkazem a řemeslná zručnost rodiny Parra a jejich několikagenerační zkušenosti to pouze potvrzují.

 

Vůně: Zaprášený starý dubový nábytek, čerstvý zázvor, bílé květy a nádech tropického ovoce. Trochu limetkové kůry a citrónová tráva.

Chuť: Zralý banán, hřebíček, sladký čaj, cedr a včelí pyl dodávají vynikající a dobře vyvážené patro. Nádech červeného chilli mu dodává délku a charakter.

Závěr: Nejprve dubové koření, poté opečený marshmallow a bohatý ovocný dort.

 

Dictador je kolumbijský rum, jehož historie sahá až do roku 1913, kdy byla založena Destilería Colombiana. Rum představuje vrchol destilačního umění a pečlivě chráněných postupů rodiny Parra. Členové rodiny Parra jsou již od založení palírny master blendery, pod jejichž vedením rumy vznikají, v současnosti již třetí generací.

 

Dictador, jehož historie sahá až do roku 1913, kdy byla založena Destilería Colombiana. Rum představuje vrchol destilačního umění a pečlivě chráněných postupů rodiny Parra. Členové rodiny Parra jsou již od založení palírny master blendery, pod jejichž vedením rumy vznikají, v současnosti již třetí generací.


Dictador se vyrábí z panenského medu cukrové třtiny a je destilován částečně v měděném destilačním kotli a částečně v nerezové destilační koloně, čímž vzniká rum se středně plným tělem.

 

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto