Neohodnoceno

Dictador Parrafo Borbón 1998

Dictador Párrafo je limitovaná edice ročníků, které osobně vybral a vytvořil Dictador’s Master Blender Hernan Parra. Limitovaná edice 304 lahví.

Skladem
Kód: 934
2 999 Kč –13 % 2 599 Kč 2 147,93 Kč bez DPH
Kategorie: Rumy nad 2000 Kč
Značka: Dictador
Země původu: Kolumbie
Obsah alkoholu: 41,0 %
Objem: 0,7 l
packshot PARRAFO BORBON 1998 41vol bottle plus GB
Akce
2 999 Kč –13 %

Dictador Párrafo je limitovaná edice ročníků, které osobně vybral a vytvořil Dictador’s Master Blender Hernan Parra.

Tato mnoha letá práce přinesla ovoce v podobě sbírky vynikajících rumů zrající v americkém dubu a dokončeny v sudech po sherry a portském.

Dictador Parrafo Borbón 1998 41%

Limitovaná edice 304 lahví.

Vynikající kvalita rumů této řady je toho důkazem a řemeslná zručnost rodiny Parra a jejich několikagenerační zkušenosti to pouze potvrzují.

 

Vůně: Lehký tón malinového džemu a náznaky jahod, pomerančů a švestek. Je zde také záblesk lehké vanilky a čerstvé zelené trávy. Opravdu jemné, ale zároveň velmi komplexní.

Chuť: Krásné tóny kiwi a bílé čokolády s meruňkami, medem a sladkým čajem. Letní ovoce, následované nádechem nové kůže.

Závěr: Sladké koření s lehkými dubovými tóny.

 

Dictador je kolumbijský rum, jehož historie sahá až do roku 1913, kdy byla založena Destilería Colombiana. Rum představuje vrchol destilačního umění a pečlivě chráněných postupů rodiny Parra. Členové rodiny Parra jsou již od založení palírny master blendery, pod jejichž vedením rumy vznikají, v současnosti již třetí generací.

 

Dictador, jehož historie sahá až do roku 1913, kdy byla založena Destilería Colombiana. Rum představuje vrchol destilačního umění a pečlivě chráněných postupů rodiny Parra. Členové rodiny Parra jsou již od založení palírny master blendery, pod jejichž vedením rumy vznikají, v současnosti již třetí generací.


Dictador se vyrábí z panenského medu cukrové třtiny a je destilován částečně v měděném destilačním kotli a částečně v nerezové destilační koloně, čímž vzniká rum se středně plným tělem.

 

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto