Neohodnoceno

Dictador Jerarquia Fino 33y 1987

Dictador Jerarquia Fino 33y 1987 0,7l 46% / Rok lahvování 2020

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 226
Značka: Dictador
8 790 Kč
Kategorie: Rumy
Značka: Dictador
Země původu: Kolumbie
Obsah alkoholu: 46%
Objem: 0,7 l
Rok výroby: 1987
Rok lahvování: 2020
Doba zrání: 33 let
Položka byla vyprodána…

Jerarquía je bezkonkurenční sbírka starých a vzácných sudů rumu, pečlivě střežená rodinou Parra, mistry kolumbijského rumu. Každý sud z této mimořádné rodinné kolekce dosáhl jedinečného chuťového profilu, který Dictador poprvé s hrdostí uvádí na trh.

Rumy obsažené v této vzácné sbírce byly vyrobeny v srdci Kolumbie, v uzavřené palírně, což sudům dodává mystiku a vzácnost. Jerarquía, což ve španělštině znamená hierarchie, odráží trpělivost a ušlechtilost těchto rumů, které byly ponechány v těch nejlepších sudech z amerického dubu, sherry a portského.

Dictador je kolumbijský rum, jehož historie sahá až do roku 1913, kdy byla založena Destilería Colombiana. Rum představuje vrchol destilačního umění a pečlivě chráněných postupů rodiny Parra. Členové rodiny Parra jsou již od založení palírny master blendery, pod jejichž vedením rumy vznikají, v současnosti již třetí generací.


Dictador se vyrábí z panenského medu cukrové třtiny a je destilován částečně v měděném destilačním kotli a částečně v nerezové destilační koloně, čímž vzniká rum se středně plným tělem.

Zpět do obchodu