Neohodnoceno

Arturo Fuente Opus X Belicoso XXX

Usazena na bohaté vulkanické půdě Dominikánské republiky leží Chateau de la Fuente, domov nejlepších doutníků na světě, široce vyhledávaných Fuente Fuente OpusX.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 1548
Značka: Arturo Fuente
749 Kč 619,01 Kč bez DPH
Kategorie: Arturo Fuente
Země původu: Dominikánská Republika
Formát doutníku: Belicoso
Doba kouření: 60 - 75 min.
Délka (cm): 11,75
Délka (inch): 4 5/8
Ring Gauge (inch): 49
Ring Gauge (cm): 1,94
Typ balení: Dřevěný box
Balení: 42 ks
Krycí list: Dominican Habano
Vázací list: Dom. Republika
Náplň: Dom. Republika
Položka byla vyprodána…

Usazena na bohaté vulkanické půdě Dominikánské republiky leží Chateau de la Fuente, domov nejlepších doutníků na světě, široce vyhledávaných Fuente Fuente OpusX.

Půda Dominikánské republiky bohatá na minerály, která do té doby byla považována za nevhodnou pro pěstování krycích tabákových listů, však tehdy ještě neznala erudici a zatvrzelost rodiny Fuente.

Společně jsme zde vyšlechtili skvostné krycí tabákové listy, které se staly základem proslulého Fuente Fuente OpusX, prvního dominikánského pura. Bezvadná stavba, vynikající chuť a století mistrovství a tradice.

Současné Fuente Fuente OpusX se považuje za vrchol doutníkové dokonalosti a standard, podle něhož se měří ostatní doutníky. Jedinečné spojení tabáků Fuente produkuje jemnou výraznou chuť v harmonii s přetrvávající plností exkluzivního krycího tabákového listu Fuente Fuente OpusX.

 

„Nikdy jsem se nezajímal o to být největším výrobcem prémiových doutníků, vždy jsem se zajímal o to být tím nejlepším.“

Carlos Fuente

Doutníky Arturo Fuente jsou vyrobeny s láskou a s tradicí rodiny Fuente, která vyráběla tradiční kubánské doutníky od konce 19. století. Vlivem historických událostí dnes rodina žije v Dominikánské republice, kde úspěšně pokračuje v budování doutníkové značky Arturo Fuente. Doutníky rodinné značky Arturo Fuente se v současnosti vyrábí v městečku Santiago. Arturo Fuente patří mezi nejoblíbenější doutníky v Americe a dnes tato firma zaměstnává výrobou tabáku a doutníků na 2500 lidí. Rodinná firma Arturo Fuente vlastní nejen manufaktury na výrobu doutníků, ale i rozsáhlé plantáže, kde pěstuje ten nejlepší tabák pro vlastní výrobu doutníků. Plantáže nesou poetický název Chateau de Fuente. Doporučujeme si přečíst příběh rodiny a doutníku Fuente, plný pádu a těžkých časů, vlivem čeho se doutníky značky Arturo Fuente staly jedny z nejlepších na světě. 
 
Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto