Neohodnoceno

Arturo Fuente Opus X 20Th Anniversary God'S Whisper

Fuente Fuente OpusX se považují za vrchol doutníkové dokonalosti a standard, podle něhož se měří ostatní doutníky.

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 370
Značka: Arturo Fuente
990 Kč
Kategorie: Arturo Fuente
Země původu: Dominikánská Republika
Formát doutníku: Figurado
Doba kouření: 45 - 60 min.
Délka (cm): 16,51 cm
Délka (inch): 6 1/2
Ring Gauge (inch): 56
Ring Gauge (cm): 2,22 cm
Typ balení: Luxusní dřevěný box
Balení: 20 ks
Krycí list: Sun Grown Habano Dom. Republika
Vázací list: Dom. Republika
Náplň: Dom. Republika
Položka byla vyprodána…

Usazena na bohaté vulkanické půdě Dominikánské republiky leží Chateau de la Fuente, domov nejlepších doutníků na světě, široce vyhledávaných Fuente Fuente OpusX. Půda Dominikánské republiky bohatá na minerály, která do té doby bylo považována za nevhodnou pro pěstování krycích tabákových listů, však tehdy ještě neznala erudici a zatvrzelost rodiny Fuente. Společně jsme zde vyšlechtili skvostné krycí tabákové listy, které se staly základem proslulého Fuente Fuente OpusX, prvního dominikánského pura. Bezvadná stavba, vynikající chuť a století mistrovství a tradice. Současné Fuente Fuente OpusX se považují za vrchol doutníkové dokonalosti a standard, podle něhož se měří ostatní doutníky. Jedinečné spojení tabáků Fuente produkuje jemnou výraznou chuť v harmonii s přetrvávající plností exkluzivního krycího tabákového listu Fuente Fuente OpusX.

"Chtěl jsem stvořit něco ze svých vzpomínek. Chtěl jsem se vrátit do svého dětství. Chtěl jsem se vrátit do nejšťastnějších chvil svého života. Chtěl jsem, aby na mě dědeček byl hrdý. Chtěl jsem, aby na měl byl hrdý můj otec a moje děti mohly jednou být hrdé na mě. Musel jsem to zkrátka udělat." Carlito Fuente

Arturo Fuente Opus X 20 years God’s Whisper je velmi vyjímečná limitovaná edice k 20. výročí série Opus X. Série Opus X je velmi žádanou nejen v USA, vyzkoušejte dokud jsou dostupné.
Opus X 20 years má velmi atypickou chuť třtinového cukru, perníku, kůže, ovsa a zázvoru. V poslední třetině se ukáží chutě černého pepře, skořice, ořechů a náznaky vanilky a kávy.

Zpět do obchodu