1 hodnocení

Alec Bradley Black Market Esteli Robusto

Doutník Alec Bradley Black Esteli Market patří bez nadsázky mezi nestylovější prémiové doutníky na trhu.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 439
Značka: Alec Bradley
160 Kč 132,23 Kč bez DPH
Kategorie: Alec Bradley
Země původu: Honduras
Formát doutníku: Robusto
Doba kouření: 45 - 75 min.
Délka (cm): 13,4 cm
Délka (inch): 5
Ring Gauge (inch): 52
Ring Gauge (cm): 2,05 cm
Typ balení: Dřevěný box
Balení: 22 ks
Krycí list: Nicaragua
Vázací list: Habano Nicaragua
Náplň: Nicaragua
Položka byla vyprodána…

Doutník Alec Bradley Black Esteli Market patří bez nadsázky mezi nestylovější prémiové doutníky na trhu. Jsou baleny v dřevěné, bytelné krabici opatřené v interiéru nápaditým štítkem se specifikací doutníků. Balení těchto doutníků je naprosto výjimečné, evokuje pocit, že jste dostali do rukou něco jedinečného, něco co lze jen velmi těžko sehnat třeba jen na černém trhu (od toho název Black Market). 

Jednou z nejpopulárnějších a nutno říci i nejstylovějších sérií v nabídce značky Alec Bradley je Black Market. Oblíbené doutníky jsou balené v krásné dřevěné krabici opatřené tématickým nápisem a motivy. Tyto doutníky získaly řadu významných ocenění a tak není s podivem, že výrobce přichází na trh s jejich novou verzí, která má podtitul “Esteli”. Blac Market Esteli jsou vyrobené v továrně Plasencia v Nikaragui (oblast Estelí), krycí list pochází z Nikaragui, vazací list je tvořen kombinací tabákových rostlin pěstovaných v Hondurasu a Nikaragui a konečně náplň je tvořená opět Nikaragujským tabákem.

Alec Bradley Black Esteli Market jsou výrazné doutníky, které produkují velké množství hustého, mléčného dýmu, příjemné, zemité vůně. Jedná se o středně plné doutníky plněné směsí tabáku Honduran Jamastran a Panamanian Sumatra. Krycí list z tabákových listů Nicaraguan Jalapa dodává doutníkům jemně nasládlou chuť s tóny koření a pepře a temnou barvu s decentní třpytivou patinou na povrchu. Alec Bradley Black Market je opravdu skvělé a výjimečné doutníky, které prostě musíte vyzkoušet.

92 bodů v nejprestižnějším evropském doutníkovém magazínu Cigar Journal

91 bodů v prestižním magazínu Cigarfan.

 

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto