AKCE: AJ FERNANDEZ, OSCAR VALLADARES a Jiný ALKOHOL
Neohodnoceno

Aging Room Quattro Nicaragua Maestro

Aging Room Quattro Nicaragua Maestro je doutníkem roku 2019 dle magazínu Cigar Aficionado, nabízí perfektní chuťový požitek.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 424
Značka: AJ Fernandez
210 Kč –24 % 159 Kč 131,40 Kč bez DPH
Kategorie: AJ Fernandez
Země původu: Nikaragua
Formát doutníku: Torpedo Box Pressed
Doba kouření: 60 - 75 min.
Délka (cm): 15,2 cm
Délka (inch): 6
Ring Gauge (inch): 52
Ring Gauge (cm): 2,06 cm
Typ balení: Dřevěný box
Balení: 20 ks
Krycí list: Nikaragua
Vázací list: Nikaragua
Náplň: Nikaragua
Položka byla vyprodána…
Aging Room Quattro Nicaragua Maestro
Akce Tip
210 Kč –24 %

Doutník Aging Room Quattro Nicaragua Maestro nabízí neskutečně bohatou chuť s tóny mléčné čokolády, kávy a červené papriky. Dále paprika ustupuje a do popředí vstupuje chuť čokolády se zemitými tóny. Ke konci doutníku se přihlásí chuť sladkého cedru a trochu pepře. Všechny chutě jsou v harmonické rovnováze a kouření tohoto nikaragujského pura(použitý tabák je pouze z tabáků pěstovaných v Nikaragui) je opravdový zážite. Hutný dým samozřejmostí. Použitý tabák má původ v Nikaragui, ale typy tabáku jsou výrobcem utajeny.

Směs různých chutí podněcuje k neustálému potahování a objevování tohoto doutníku. V poměre ceny a kvality je to hodně povedený kousek.

Aging Room Quattro Nicaragua Maestro je doutníkem roku 2019 dle magazínu Cigar Aficionado. Tedy 1.místo TOP 25 cigar of 2019 získal 96 bodů ze 100.

 

AJ Fernandez vyrostl na Kubě v rodině s bohatou tradicí v pěstování tabáku a výroby doutníků. AJ Fernandez nyní produkuje jedinečné prémiové doutníky ve vlastní továrně v Estelí. AJ osobně zajišťuje dennodenním dohledem vynikající kvalitu. Díky kombinaci dokonalé techniky a naučené trpělivosti AJ Fernandez pěstuje vlastní tabák z vysoce ceněných semen, která jsou použitá pouze pro výrobu vlastních doutníků. Mezi největší kvality doutníků AJ Fernandez patří zapálení AJ pro práci, jeho hluboké znalosti, snaha o neustálý rozvoj a také zachování rodinné tradice. AJ k tomuto říká: "Můj dědeček začal pěstovat tabák na Kubě v našem rodném městě San Luis. Naučil jsem se, že nejdůležitější při práci s prémiovými tabáky je hlavně trpělivost a čas. Díky dlouhé tradici v naší rodině mi bylo také sděleno mnoho tajemství o pěstování tabáku a výrobě doutníků, které se předávají z generace na generaci. Klíčem k mému úspěchu, je nekompromisní závazek k této tradici. Moje firma je věnována památce mého dědečka Andres Fernandez a mému otci Ismaeli Fernandezovi." Dědictví pokračuje ...

 

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto